Course categories


Новини сайту

Запрошуємо на вебінар «Створення курсу в Moodle»

by Маргарита Павлівна Нікіфорова -

Лабораторія електронних засобів дистанційного навчання Інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету запрошує науково-педагогічних працівників на вебінар за темою «Створення курсу в Moodle».

Дата та час проведення: 16 грудня 2020 року о 15:00.

Форма проведення: онлайн, на платформі Zoom.

 Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 995 3521 5564
Код доступа: 1q9WcR


Питання, які розглядатимуться:

Як створити курс?

Як змінити назву та формат курсу?

Як додати або вилучити розділи курсу?

Як додавати файли, презентації, відео, посилання?

Як зарахувати студентів на курс?

Як видати завдання, зібрати роботи, оцінити їх та залишити відгуки?

Як користуватися журналом оцінок?

Як розробити тести з різними типами питань?

 

Реєстрація учасників є обов’язковою за посиланням:

https://forms.gle/JSjqXZGzPEmiizUR8

Усім зареєстрованим учасникам буде надіслано запрошення на вебінар.

Якщо Ви бажаєте створити власний курс в Moodle, реєструйтеся на сайті https://moodle.nau.edu.ua/login/index.php (лист-підтвердження облікового запису може потрапити в «Спам») та замовляйте власний курс за посиланням https://moodle.nau.edu.ua/course/request.php (тільки після реєстрації на сайті).

 

Довідки:

Лабораторія електронних засобів дистанційного навчання ІІОТ НАУ,

e-mail: lab.ezdn@npp.nau.edu.ua

тел.: (044) 406-70-30


ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В НАУ

by Людмила Миколаївна Кучерова -

Навчальними планами для здобувачів вищої освіти передбачено з 25 жовтня по 15 листопада проведення тільки лекційних занять у дистанційній формі за допомогою платформи Google Classroom та Moodle.

Згідно з наказом ректора НАУ від 22.10.2021 № 567/од «Про організацію освітньогопроцесу під час дії карантинних обмежень» адміністраторами платформи Google Classroom призначено:

• Горожанкіну Анастасію Андріївну, завідувачку лабораторії електронних засобів дистанційного навчання Інституту інноваційних освітніх технологій (далі – ІІОТ), anastasiia.horozhankina@npp.nau.edu.ua, тел.: (044) 406-70-30, корпус 8а, каб. 307;

• Хоменко Тетяну Володимирівну, спеціаліста ІІОТ, khomenko.tetiana@npp.nau.edu.ua, корпус 8а, каб. 309.

(Відредаговано Горожанкіна Анастасія Андріївна - початкове подання вівторок 1 вересень 2020 14:02 )

Безкоштовна онлайн-освіта на платформі Coursera

by Маргарита Павлівна Нікіфорова -

Національний авіаційний університет зареєстровано на платформі онлайн-освіти Coursera. Викладачі, студенти та співробітники університету отримали безкоштовний доступ до понад 3800 курсів та 400 спеціалізацій від найкращих партнерів Coursera.

Доступ до курсів освітньої платформи Coursera триватиме до 31 липня й поновлюватиметься щомісячно. НАУ може зарахувати 5000 користувачів (здобувачів, академічних та адміністративних працівників), які отримають можливість пройти не більше 5 курсів кожен. Наразі пропонуються курси в таких галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші. Усі курси мають бути завершені до 30 вересня 2020 року
 
Найголовнішою перевагою освітнього проекту Coursera є те, що, на відміну від інших онлайн проектів, пропонуються не окремі відео або лекції, а повні навчальні курси. У разі успішного складання підсумкових екзаменів користувач отримує сертифікат про проходження курсу. 
 
Для реєстрації необхідно звернутися до своїх деканатів/директоратів, які централізовано надаватимуть інформацію Оксані Білоус, начальнику відділу моніторингу якості вищої освіти, що супроводжуватиме процес.
 
Покрокова інструкція за посиланням.

Older topics...